• Wódka Trylogia

Koneser De luxe

65.00
szt.
Czas realizacji zamówienia na zamówienie

Z dumą prezentujemy Koneser De Luxe - wódkę kontynuującą najszlachetniejsze tradycje Warszawskiej Wytwórni Wódek Koneser, która już od 1897 roku wytwarza wódki luksusowe. Butelka tego wyjątkowego trunku zdobi herb Trylogii oraz wizerunek husarza, nawiązujący do bogatej historii i polskiego dziedzictwa.

Sporządzona z najwyższej jakości spirytusu luksusowego żytniego, Koneser De Luxe zachwyca delikatnym, neutralnym smakiem, zyskując uznanie i popularność na polskim rynku. Jej produkcja oparta jest na tradycyjnej recepturze oraz krystalicznie czystej wodzie ze studni głębinowej.

Wyjątkowo łagodny i neutralny smak wódki Koneser De Luxe zawdzięcza starannemu procesowi rektyfikacji i filtracji, opartemu na tradycyjnych metodach. To trunk, który doskonale sprawdza się na każdą okazję - zarówno na co dzień, jak i od święta.

Koneser De Luxe to nie tylko wysoka jakość, ale także elegancja w każdym detalu. Oryginalna butelka "Metropolis", specjalnie zaprojektowana, dodaje szlachetności temu trunkowi, stawiając go w grupie produktów najwyższej klasy. Ponadto, pojemność 0,5 l pakowana w jednostkowy kartonik sprawia, że Koneser De Luxe doskonale nadaje się także jako wytworny prezent dla koneserów.


/ Pojemność:

0,5 l


 

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie