• Wino białe "Dzikie Pola"

Plaza de Toros Verdejo

45.00
szt.
Czas realizacji zamówienia na zamówienie

Z radością prezentujemy nasze firmowe wino "Dzikie Pola" - idealny wybór, aby uczynić Wasze wydarzenie jeszcze bardziej wytwornym i niezapomnianym!


Nazwa ta odnosi się do historycznego obszaru znad Dniepru, znanego jako Zaporoże, gdzie toczy się większość niezwykłych wydarzeń opisanych w powieści i uwiecznionych na ekranie w filmie"Ogniem i Mieczem". To miejsce bogate w historię, odzwierciedlające ducha niezależności i dzikości.


Dzikie Pola to nie tylko nazwa, to także smak, który przenosi Cię w podróż przez czas i przestrzeń. Każdy łyk tego wina to jak podróż do czasów rycerzy i szlachty, do czasów, gdy historia tkwiła w każdym kroku.


Cieszymy się, że możemy podzielić się z Wami tą wyjątkową nazwą i smakiem!


Jego delikatny kolor słomkowożółty z subtelnymi refleksami cytrynowymi zapowiada wyjątkowe doznania. Bukiet dominują świeże aromaty owoców cytrusowych, uzupełnione nutą ziołową, jak np. tymianek. Na podniebieniu czeka orzeźwiająca, delikatna harmonia, doskonale wyważona. W smaku lekko półwytrawne, okrągłe i pełne.


Doskonale komponuje się jako aperitif, towarzyszy sałatkom, ryżowi i makaronowi, oraz doskonale pasuje do potraw z drobiu, ryb i owoców morza. 


Niezależnie od charakteru wydarzenia - czy to eleganckie przyjęcie weselne, kameralna kolacja firmowa czy rodzinna impreza - "Dzikie Pola" dodadzą niezrównanego uroku każdemu spotkaniu.


Dostępne zarówno w wersji  czerwonej, jak i białej, nasze wino zachwyci Twoich gości wyjątkową jakością i niezwykłym smakiem!

 

 


/ Kraj pochodzenia:
 

VTCYL, Hiszpania

100% Verdejo

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie