• Majowe Weekendy - Komunie i inne przyjęcia

Czy zbliża się czas świętowania, na przykład urodziny, imieniny czy Pierwsza Komunia Święta Twojego dziecka? Chcesz uczynić ten wyjątkowy moment jeszcze bardziej niezapomnianym? Nasza kategoria dostępna tylko w weekendy majowe oferuje gotowe zestawy dań i przekąsek, które będą doskonałym uzupełnieniem tego wyjątkowego dnia.

Niech nasze starannie skomponowane dania i przekąski staną się częścią przyjęcia, dodając elegancji i wykwintności do uroczystości. Od przekąsek zimnych, zupy i dania gorące po wyśmienite desery - nasze gotowe kompozycje zachwycą zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Oferujemy kompleksową pomoc w organizacji cateringu na dzień komunii, pozwalając Ci skoncentrować się na istotnych momentach i wspólnym świętowaniu z rodziną i przyjaciółmi. Zaufaj naszemu doświadczeniu i zapewnij sobie spokój ducha, wiedząc, że nasze dania zostaną dostarczone świeże i gotowe do podania.

Celebrowanie przyjęć staje się jeszcze piękniejsze dzięki naszym gotowym kompozycjom dań i przekąsek. Przyłącz się do naszego 'Weekendu Majowego' i stwórz niezapomnianą atmosferę w tym wyjątkowym dniu!

** w soboty i niedziele możliwy tylko odbiór osobisty
* liczba zamówień ograniczona


Masz pytania? Zadzwoń lub napisz:  

  • 22 799 72 19 | catering@trylogia.pl 
  • Poniedziałek-Piątek: 8:00-19:00