• Wino czerwone "Dzikie Pola"

Plaza de Toros Tempranillo

45.00
szt.
Czas realizacji zamówienia na zamówienie

Z radością prezentujemy nasze firmowe wino "Dzikie Pola" - idealny wybór, aby uczynić Wasze wydarzenie jeszcze bardziej wytwornym i niezapomnianym!

Nazwa ta odnosi się do historycznego obszaru znad Dniepru, znanego jako Zaporoże, gdzie toczy się większość niezwykłych wydarzeń opisanych w powieści i uwiecznionych na ekranie w filmie "Ogniem i Mieczem". To miejsce bogate w historię, odzwierciedlające ducha niezależności i dzikości.

Dzikie Pola to nie tylko nazwa, to także smak, który przenosi Cię w podróż przez czas i przestrzeń. Każdy łyk tego wina to jak podróż do czasów rycerzy i szlachty, do czasów, gdy historia tkwiła w każdym kroku.

Cieszymy się, że możemy podzielić się z Wami tą wyjątkową nazwą i smakiem!

Odkryjcie magię głębokiej czerwieni tego wina, oplecionej granatowymi refleksami czarnych wiśni. Jego bukiet wypełniony jest aromatami leśnych owoców, rozpromieniając atmosferę każdej chwili. Na podniebieniu rozkwita zrównoważona delikatność, wzbogacona przyjemnymi taninami. Smak półwytrawny daje nieskończone możliwości eksploracji smaków.

 

Wino to doskonale komponuje się z potrawami opartymi na czerwonych mięsach, tłustych sosach i serach, nadając im wyjątkowego smaku i harmonii.

 

Niezależnie od charakteru wydarzenia - czy to eleganckie przyjęcie weselne, kameralna kolacja firmowa czy rodzinna impreza - "Dzikie Pola" dodadzą niezrównanego uroku każdemu spotkaniu.

Dostępne zarówno w wersji czerwonej, jak i białej, nasze wino zachwyci Twoich gości wyjątkową jakością i niezwykłym smakiem!

 


/ Kraj pochodzenia:
 

VTCYL, Hiszpania

100% Tempranillo

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie