• Polędwiczki wieprzowe na postumencie z buraka

1 półmisek = 20 porcji

Forma odbioru
180.00
porcje
Czas realizacji zamówienia 3 dni

Delikatne polędwiczki wieprzowe, starannie przygotowane i podane na eleganckim postumencie z buraka, tworzą wyjątkową kompozycję.

Mięso, perfekcyjnie przyrządzone, zachowuje soczystość, a postument z buraka dodaje danu nie tylko wyjątkowego koloru, ale również delikatnej słodyczy. Musem chrzanowym, pełnym aromatu, nadaje potężnej dawki pikantności i charakteru, idealnie komponując się z delikatnością polędwiczek.

To danie nie tylko uraczy Twoje podniebienie, ale również zachwyci estetyką prezentacji na talerzu. Idealne jako wykwintna potrawa na romantyczną kolację czy eleganckie przyjęcie.

Gotowe do podania, nasze polędwiczki wieprzowe na postumencie z buraka z musem chrzanowym to połączenie smakowej doskonałości i estetyki, które z pewnością zdobędzie uznanie Twoich gości./ Sposób przygotowania:

Produkt gotowy do spożycia. Oferując danie z surowego mięsa gwarantujemy najwyższą jakość oraz wykonanie na chwilę przed obiorem zamówienia. 


/ Opakowanie:

Wyeksponowany na jednorazowym półmisku, udekorowanym i gotowym do postawienia na stół.i

Standardowo przystawki przygotowywane są na bezzwrotnych, jednorazowych półmiskach, udekorowanych i gotowych do postawienia na stół. Istnieje możliwość odbioru zamówienia na zastawie porcelanowej. 

Kaucja zwrotna za półmiski porcelanowe płatna jest gotówką przy odbiorze zamówienia w wysokości 30 zł/półmisek.

Decydując się, pamiętaj o zaznaczeniu tej opcji w podsumowaniu zamówienia.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie